Webhosting

Co je webhosting, dostupnost a k čemu je potřeba

Webhosting je služba poskytující prostor pro Vaše webové stránky na Internetu. Kvalitu hostingu určuje především jeho dostupnost, tedy nepřetržitý provoz a funčnost za určité časové období. Vybíráme pro Vás pouze takový webhosting, který je spolehlivý a zaručí provoz Vašich stránek bez výpadků. Často se setkáte s pojmem SEO webhosting, jehož podstatou je právě dostupnost bez výpadků.

Webhosting je nutný pro publikování Vaší internetové prezentace na Internetu, je to prostor na "disku Internetu".

Co hosting obsahuje?

Dalším parametrem hostingu je velikost poskytnutého prostoru, tedy počet mega nebo gigabajtů, které jsou určeny pro vaši prezentaci, databáze nebo emailové schránky. A pak podpora skriptů a dalších důležitých součástí pro provoz webových stránek. Rozhodující bývá také výběr, velikost a počet databází, které budou k dispozici a v neposlední řadě počet emailových schránek, jejich velikost a možnosti antispamu nebo šifrování.

Hosting pro vaši Internetovou prezentaci

Zajistíme Vám hostingové služby dle potřeb webu s ohledem na jeho rozšiřování do budoucna. Vždy vybíráme dle aktuální nabídky hostingových služeb na trhu tak, aby webhosting splňoval veškeré naše požadavky pro provoz webu a zároveň, aby jeho cena nebyla zbytečně vysoká. Pro velké projekty, kde webhosting není dostatečným řešením, volíme i z nabídek serverhousingu nebo dedikovaných serverů.

Společně s webhostingem registrujeme domény a zajišťujeme správné nastavení DNS pro Vaši doménu.Občanské sdružení Cantes