Náš team

Šárka Fialová
Image leader

Mým úkolem je inspirovat vás, ukázat vám nové možnosti, zaujmout vás nápady – vytvořit vám nový image. Grafika je mým životem a umožňuje mi kreativně tvořit každý den – co může být lepšího?!? Tedy možná bych potřebovala, aby den měl více hodin :-)

Helena Pekárková
Grafička, image maker

Studuji VOŠ grafickou, koníčkem je grafika (žádné překvapení). V grafice se snažím uplatnit jednoduchost a srozumitelnost.

Michaela Holly
Profesionální fotografka a čarodějka s barvami

S obrovským nadšením fotografuji v exteriérech i interiéru svého ateliéru Canonem EOS 30D. Specializuji se na retuš a tonální úpravy. Ráda pro Vás zachytím okamžiky, které jdou pro Vás důležité v reportáži.

Petra Rychlá
Grafička, výtvarnice

Kreslím a maluji podle Vašeho přání. Nabízím vám ilustraci, malbu na stěny a sklo, barevný linoryt i dřevoryt, kopie starých mistrů i jiné netradiční techniky. V současné době mě nejvíce zajímá interiérové designérství. Máte představy o bydlení, ale neumíte je zrealizovat? Zdají se Vám Vaše stěny nudné?!? Jsem zde pro Vás a změním i Váš život... Prohlédněte si galerii malby na stěny – budu se na setkání s Vámi těšit...

 

 

Simona Kosorin
Grafička, výtvarnice

Jmenuji se Simona Kosorin a protože jsem výtvarnice, dívám na svět skrze barevnou paletu. Snažím se dostat na plátno svoje radosti i trápení. Pokud se vám líbí můj výtvarný rukopis, neváhejte mě kontaktovat. Není nic smutnějšího než zeď, na které chybí krásný obraz :-). Na některá z mých děl se můžete podívat v „galerii projektů“ nebo v „ilustracích“.Občanské sdružení Cantes