Galerie projektů…

Vernisáž fotografií – snění tří fotografek

Krásný slunný listopadový den, zámecká zahrada Slavkovského zámku, mladé Svatomartinské víno, jarmark, chutné jídlo, klapot koňských kopyt, usměvaví lidé a příjemná atmosféra. Tím vším by se dala charakterizovat Zámecká Hubertova jízda spojená s vernisáží fotografií – snění tří fotografek, která proběhla 13.11.2010.

Výstava se uskutečnila v areálu zámku a pokud se Vám chtělo nebo podařilo zdolat pár schodů vzhůru do prvního patra, mohli jste se pokochat pohledem nejen na parčík, v kterém se prohánělo koňské spřežení Fryských hřebců, ale především originálním pojetím fotografií koní a Slavkovského zámku očima každé z autorek. Všech třicet vystavených fotografií bylo po ukončení vernisáže v rámci podzimního projektu na podporu koní a zámku Slavkov úspěšně prodáno.

Pokud Vás zmíněná akce zaujala a mrzí Vás, že jste se nezúčastnili, máte-li rádi koně nebo jen chcete strávit další příjemný den v naší společnosti – víte co Vás čeká? Napovíme. Kůň a město. Sledujte naše stránky.

 

Příjezd koní                                                               Lov na lišku

Pohled z okna                                                            Křest ohněm

 

Ilustrace jak je neznáte

I když výstava výtvarnice Simony Kosorin již skončila, rozhodli jsme se Vám udělat radost a zveřejnit některá z jejích originálních děl na našich stránkách. Zaujala Vás malá ochutnávka z její tvorby?  Malý zákusek na Vás čeká v našich ilustracích.

 

Komunální volby pro Troubsko a Veselku.

Gratulujeme kandidátům sdružení nezávislých k úspěšnému výsledku ve volbách www.nezavisli-troubsko2010.cz !

Jak se polepují autíčka…

Chcete vědět, jak se vlastně návrhy na auta realizují?!? Grafik návrhy odešle do výroby, kde se všechny texty vyřežou z folií, které jsou alespoň 5ti leté a pak parta šikovných chlapíků oběhne každé auto aspoň 50krát, než je všechno hotovo a nalepeno... Ale výsledek určitě stojí za to, jestli tedy chcete vozit na autě reklamu, stačí nám napsat :-)

http://www.facemotors.eu/index.php?mact=Album,m3,default,1&m3albumid=57&m3returnid=60&page=60&hl=cs_CZ

http://www.facemotors.eu/index.php?mact=Album,m3,default,1&m3albumid=25&m3returnid=60&page=60&hl=cs_CZ

Buďte s námi na koni...

Tento titulek najdete na webových stránkách JK Němčany, posledního námi nově spuštěného webu. A rozhodně tam můžete najít využití volného času a to jen 15 minut autem od Brna. Jen se podívejte www.stajnemcany.cz, můžete si zde na koni zajezdit nebo se jen povozit, zúčastnit se celodenního putování za historií na hřbetě koně nebo si užívat pohodlí bryčky... Majitelé stáje nabízí programy pro jezdce i nejezdce, historické výcviky, záleží jen na Vaší chuti. Mimo jiné, ještě mohou asi dva koníky ve svých prostornýc kontaktních boxech ustájit...Občanské sdružení Cantes