Ilustrace

Pro vaši osobní „potěchu” nebo jako dárek Vám můžeme nabídnout, obraz vytvořený různými technikami. Zde představujeme práci našic výtvarnic :-)

Olejomalba.

Každý rodič ví, jak moc potěší svoje dítě i malým dárkem. A dítě, které si hraje, je spokojené a zabavené a tím umožňuje rodičům věnovat se v klidu nákupu či výběru produktů firmy. Můžeme vám navrhnout program, který děti zabaví a tím zpětně přinese zákaznickou spokojenost vaší firmě. Děti můžeme zaujmout a nenásilně prezentovat i produkty klienta. Například omalovánky, skládačky, puzzle nabízí nekonečně prostoru pro fantazii. Koupelnové studio může mít obrázky s vanou plnou kačenek, pásové dopravníky vozit prasátku do chléva jídlo, recyklace odpadu se stane na skládačce zábavnou hrou. Ilustrace se dají využít ať už jako doplňující image nebo jako hlavní motiv firmy. Jsme státem, který miluje děti a zvířata a proto takový zvířecí maskot snadno zapadne do podvědomí lidí a prezentuje zároveň i značku firmy. Ilustrátorky Petra Rychlá a Petra Řezníčková vám posunou brány do světa fantazie…

Sada se zvířátky a hadem jako ústředním motivem byla vytvořena pro společnost REDA s.r.o. pro potisk na hrníčky.

Výtvarnice a ilustrátorka Simona Kosorin Vám představuje svoji unikátní sadu ilustrací spojených s fotografií. Nechte se inspirovat zvláštním kouzlem originální a netradiční kombinace obrazu s reálnou fotografií. Její portréty, ať už člověka či zvířete, vyjadřují duši majitele a umístění do reálného prostředí, ještě umocňuje osobnost majitele.

 

Artík cestoval, známý útěkář,         Zelená travička, veselá kravička.

se slabostí pro vlaky.

Na maškarní ples,

vydal se náš pes.

Kreativitě se hranice nekladou, proč se omezovat jen na malířské plátno.Občanské sdružení Cantes