Corporate design

Ve chvíli, kdy se chcete prezentovat na veřejnosti, stojíte před rozhodnutím, jak bude tato prezentace vypadat. Okolí velmi citlivě vnímá nově vzniklý image a reaguje na něj, ať již pozitivně či negativně. Design, který se hodí pro jednoho klienta, není vhodný pro prezentaci jednotlivce. Výraz Corporate design nebo také firemní design zahrnuje právě tuto oblast vaší prezentace.

Znamená to dát subjektu, která právě vzniká, novou a jedinečnou tvář, která veřejnost zaujme. Je důležité, aby nově navržený design vyhovoval nejen klientovi, ale hlavně dokázal zaujmout cílovou skupinu, kvůli které se prezentace vytváří. Vývoj designu jde velmi rychle, dopředu, rozšiřují se možnosti reklamy, způsoby využití a tak je dobré zvážit celkovou změnu designu i u klientů, kteří se pohybují na veřejnosti delší dobu.

Náš image maker je připraven navštívit vás, vyslechnout vaši představu a najít cestu, která vám bude vyhovovat. Tak neváhejte a pojďte se podívat, jak můžete změnit image firmy z pohodlí své kanceláře.

Pokračujte na stránku Uvedení v praxi, kde naleznete podrobnější informace.Občanské sdružení Cantes